Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Randevu Almak için Tıkla!

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Randevu Sistemi

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Randevu Almak için Tıkla!1. Randevu sistemini başlatabilmek için Hızlı Randevu Sistemi Girişi bölümünde yer alan T.C. Kimlik No ve Şifre alanlarını doldurunuz. Sisteme ilk kez giriş yapan hastalarımız için şifre alanı boş bırakılacaktır. İlk girişi tamamlayıp kayıt işlemlerini bitirdiğinizde size ait şifreniz e-posta adresinize doğrulama bilgisi olarak gönderilecektir.

2. Sisteme girişinizden sonra Kişisel Bilgileriniz bölümü açılacaktır. Burada bulunan tüm boşlukların eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Cep telefonu ve adres bilgileri gerek amaç dışı girişlerin engellenebilmesi gerekse randevu iptali ya da hastaya ulaşılması gereken durumlar için önemlidir. Bu bilgilerin başka kurumlarla paylaşımı söz konusu değildir. Sisteme giriş sırasında sizden istenen ve bundan sonraki tüm girişlerinizde kullanacağınız şifrenizi burada özel olarak kendiniz yaratıp kaydetmelisiniz.

3. Bilgi girişi ve kayıt işleminizi tamamlayıp kaydettikten sonra Randevu Seçimi bölümü açılacaktır. Burada karşınıza çıkacak Poliklinik Randevusu ve Özel Öğretim Üyesi Randevusu bölümlerinden muayene olmak istediğiniz tipi seçip, o bölümün üzerini tıklayarak sisteme devam edebilirisiniz.

İnternetten Randevu

Poliklinik ve Özel Öğretim Üyesi randevularınız için aynı sistem kullanılmaktadır.
Bu şekilde randevu alabilmek için T.C. Kimlik Numarasına ihtiyacınız vardır.
7 gün 24 saat randevu alabilmenize imkan sağlayan online randevu sistemine giriş için yukarıdaki bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Telefonla Randevu

Hafta içi her gün : 08:00 - 17:00 saatleri arasında
Poliklinikler için 0242 249 60 60 numaralı telefondan,
Özel Öğretim Üyeleri için 0242 249 68 68 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.
Üniversite Hastaneleri Randevu Alma