Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Online Randevu

T.C KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ ONLİNE RANDEVU İŞLEMLERİ

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Online RandevuTelefonla randevu almak için 0262 303 75 00 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Muayene ve Randevu

1. İlk Defa Başvuruyorsanız : Öncelikle numaratör, telefon veya internetten numara alarak muayene olacağınız polikliniğin sekreterine başvurarak yeni bir dosya açtırınız.

2. Daha Önce Başvurduysanız : Numaratör, telefon veya internetten numara alarak ilgili poliklinik sekreterliğine kayıt olunuz, (Ücretli muayene olacaksanız vezne'ye başvurarak muayene ücretini ödeyip, daha sonra muayene olacağınız polikliniğin sekreterine dönünüz.) Sekreterden dosya istek fişini alarak arşive başvurunuz, arşivden dosyanızı alarak poliklinik sekreterliğine geri dönünüz.

3. Sonuç Gösterme veya Kontroller İçin : Randevu verilmediyse 13:00'den sonra poliklinik sekreterliğine, randevu verildiyse ilgili günde ve saatte numaratörden numara alarak poliklinik sekreterine başvurunuz.

4. Tetkik Birimlerimizden hizmet almak istediğinizde, hastanemiz doktorlarının talep ettiği tetkiklerin giriş işlemlerini kolaylıkla yaptırabilmeniz için poliklinik danışmada hizmet veren tetkik kayıt sekreterine başvurabilirsiniz.

5. !!! Lütfen Dikkat Ediniz !!! : Sekreterlikte yaptırmış olduğunuz ilk işlemin geçeklilik süresi 10 gündür. Bu süre dolduğunda gerek muayene v.b. işlemler için Yeşil Kartlılar yeni bir sevk kağıdıyla birliktei SGK'lı (Emekli Sandığı, Bağ-Kur, SSK) iseniz T.C Kimlik kartınızla yeniden işlem yaptırmanız gerekmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumu

Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur)
Hastalar doğrudan hastanelerimize TC. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanları (kimlikleri) ile başvurabilirler.

Yeşilkart
Hastalar doğrudan hastanelerimize TC. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanları (kimlikleri) ile başvurabilirler.

18 yaş altı Hastalar
18 yaş altı Genel Sağlık Sigortasından yararlanacak hastalar eğer kayıtlarını yaptırmamışlar ise; il ve ilçe Sosyal Güvenlik Kurumlarına TC Kimlik numaralarını Kaydettirmeleri gerekmektedir.

İş kazası geçirenler
Firma ve iki şahit imzalı vizite kâğıdıyla birlikte kimlik fotokopileri ile başvurmalıdırlar.

Adli vaka hastaları
Adli olay raporu ve kimlik fotokopileriyle başvurmalıdırlar.

Trafik kazası geçiren hastalar
Trafik kazası tespit tutanağı, Zorunlu Trafik Sigortası poliçesi, kimlik fotokopisi ve ruhsat fotokopisi ile başvurmalıdırlar.

Özel Muayene

Özel Muayene İçin Randevu Alma
0262 303 75 00 numaralı telefonu arayarak 2'yi tuşladığınızda karşınıza çıkan Özel Muayene sekreterlerinden yada "hastane.kocaeli.edu.tr" internet adresinden "Özel Randevuyu" tıklayarak öğretim üyesi hocalarımızdan randevu alabilirsiniz.

Özel Muayene İçin Kayıt İşlemi
Alınan randevu tarihinde ve saatinde Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi (Umuttepe) poliklinik danışma bölümünden kayıt yaptıracağınız sekreterliği öğrenip ilgili sekreterliğe kaydınız yaptırabilirsiniz.

Özel Muayene İçin Ücret Ödeme(Vezne)
Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra en yakın vezneye ödeme yaparak muayane olmak için (Kayıt yaptırdığınız sekreterin yönlendirdiği) ilgili bölüme geçebilirsiniz.

Not: Ödemelerinizi Nakit veya Kredi Kartı İle Yapabilirsiniz.
!!! Kontrol Süresi 10 Gündür !!!
Üniversite Hastaneleri Randevu Alma