Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri Randevu Almak için Tıkla!

Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri Online Randevu Sistemi

Randevu alabilmeniz için öncelikle randevu sistemine giriş yapmalısınız. Aşağıdaki pencerede belirtilen alanlara HASTANIN T.C. kimlik numarasını, size ulaşabileceğimiz cep telefonu numaranızı ve ekranda belirtilen güvenlik kodunu yazarak giriş yapabilirsiniz.

İnternetten aldığınız randevu sonucunda sistemin verdiği Onay Kodu nu poliklinik başvurunuzda mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri Randevu Almak için Tıkla!Online Randevu

Yukarıdaki Online Randevu Al linkini tıklayarak 07/24 online randevu alabilirsiniz.

Online Randevu Kimlik Sorgulama alanındaki bilgileri tam ve doğru olarak doldurunuz.

BÖLÜM SEÇİMİ alanından muayene olmak istediğiniz polikliniği seçiniz.

Randevu saatinizi seçiniz; “Randevu al” ifadesi randevu alabileceğiniz saatleri, “Rezervli” ifadesi ise dolmuş randevuları göstermektedir.

Online Randevular en erken aynı gün, en geç 3 (üç) işgünü sonrasına verilmekte olup, işlemleriniz ilgili polikliniklerin günlük online randevu kontenjanları kapsamında gerçekleştirilecektir.

Online Randevu almaya çalışan hastalarımızın istediği gün ve saat dolu olarak gözüküyorsa farklı bir gün ve saati denemeleri veya telefonla veya ayaktan randevu almaya çalışmaları önerilir.

Randevu alma işleminiz gerçekleştiğinde, girmiş olduğunuz cep telefonunuza randevu bilgileriniz SMS olarak gönderilecektir.

İnternet üzerinden aldığınız randevuları, "RANDEVULARIM" butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

İnternet üzerinden aldığınız randevuları gerektiğinde iptal etmek için, "RANDEVULARIM" bölümünün altında, ONAY KODU’nu kullanarak iptal edebilirsiniz.

İnternet üzerinden aldığınız randevu sonucunda sistemin verdiği Onay Kodu’nu da içeren SMS bilgisini poliklinik başvurunuzda mutlaka yanınızda bulundurunuz.


Telefonla Randevu

Hafta içi 08:00 - 17:00 saatleri arasında (0258) 296 6000 nolu telefonumuzu arayıp 81’i tuşlayarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Operatörün soracağı soruları cevaplayınız. Cep telefon numaranızı doğru bir şekilde veriniz.

Randevu alma işleminiz gerçekleştiğinde, vermiş olduğunuz cep telefonunuza randevu bilgileriniz SMS olarak gönderilecektir.

Telefonla aldığınız randevu sonucunda sistemin verdiği Onay Kodu’nu da içeren SMS bilgisini poliklinik başvurunuzda mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Randevu Sistemi

Randevu alma işlemleri bölümlere bağlı olarak telefonla, hastanemiz web sayfası üzerinden online veya ayaktan başvuru şeklinde gerçekleşmektedir.

Randevu alırken uymanız gereken kurallar:

Randevu alınmasına rağmen, iptal edilmeden 3 (üç) defa randevu gününde randevusuna gelmeyen hastalarımızın, Randevu sisteminden yararlanmaları engellenecektir.

Randevu tarihinde, randevu saatinden en az 30 dakika önce muayene olacağınız poliklinik sekreterliğine giderek giriş işlemlerinizi yaptırınız. Doktorlarımızın uygunluk durumuna göre bir saat içinde muayeneniz yapılacaktır. Polikliniklerimize kayıt için başvurunuz sırasında T.C. Kimlik Numarası içeren resmi bir kimliğin ibraz edilmesi zorunludur.

Sağlık Kurulu Raporu Alacak hastalarımız için; Resmi evrak ile başvuracak hastaların yazı işlerine, dilekçe ile başvuracak hastaların ise Rapor Kalemine resmi giriş işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.

Yeşil kartlı vatandaşlarımızın randevu sisteminden yararlanmaları için Devlet Hastanelerinden sevk almış olmaları gerekmektedir.
Üniversite Hastaneleri Randevu Alma